Başlıca Ana Felsefelerimiz Her Zaman Dürüst Olmak. Önceliği Müşterilere Vermek. Çevreye Özen Göstermek. Çalışanlarını Gözetmek. Kaliteli Ürünler Sunmak. Çalışanlarını Geliştirmek. Başarıyı ve Başarısızlığı Paylaşmak.

2004 yılında İstanbul Kartal’da kurulan Nisan Dalgıç Pompa ve Hidrofor Sistemleri sonraki yıllarda gelişimini tamamlayarak şu anki adresinde hizmet vermektedir. Su basınçlandırma ve ısıtma sistemleri alanlarında sektörün lider firmalarıyla çalışmakta olan firmamız 15 senelik tecrübeyi geride bırakmıştır. İstanbul’un hem Anadolu yakasında hem de Avrupa yakasında müşterilerine stoktan hızlı teslimat, uygun ve istikrarlı fiyat politikası ve geniş ürün yelpazesiyle kaliteli hizmet vermekte olup büyümeye devam etmektedir.

Sektörümüzde ürün seçiminin önemi çok büyüktür. Bu konuda uzman kadromuzla müşterilerimize destek vermekteyiz. 10 kişilik dev kadromuzla geniş ürün yelpazemizden doğru ürün seçimi yapmak ve uygun fiyat vermek firmamızın ana özelliklerindendir. Kendini geliştiren, teknolojisini yükselten ve her pazara uyum sağlayan firmamızın çalıştığı başlıca dev markalar aşağıda belirtilmiştir;

Alarko- Carrier, CRİ Pompa, İmpo Franklin Elektrik, Wilo, Cruwa, Nema, …

Birçok ana başlıkta 4000’e yakın ürün çeşidinin satışını yapan firmamızın ürün grupları aşağıda belirtilmiştir;

Derin Kuyu Dalgıç Pompa ve Motorlar, Yatay ve Dik Milli Hidroforlar, Santrifüj ve Drenaj Pompaları, Genleşme Tankları ve Ekipmanları, Bağlantı ve Kontrol Ekipmanları, Sirkülasyon Pompaları, Wc Öğütücü ve Ünite Drenaj Pompaları,…

Nisan Dalgıç Pompa, saygın ve güvenilir olmanın, kazanılmış değerleri korumanın, dünya standartlarına ulaşmak için çok çalışmanın ve müşterilerine olan sorumluluk anlayışının her zaman bilincinde olan firmalardır.